Pokoje a služby

Plně vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s wi-fi připojením, televizí a sociálním zařízením.

Přijeďte a užijte si pobyt!

 • Cena za ubytování na noc je 540 Kč za jednu osobu. Při pobytu na více jak 2 noci je cena 490 za jednu osobu. Uvedená cena nezahrnuje poplatek magistrátu města České Budějovice, který činí 25 Kč za osobu a noc.

 • Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro studenty a firmy - v takovém případě je cena dohodou.

 • Uvedené služby můžete využívat ve všech našich dostupných pokojích.

 • Parkování je možno na ulici před domem dle platného ceníku města České Budějovice. V docházkové vzdálenosti je také záchytné parkoviště ulice Jírovcova vhodné pro dlouhodobější parkování.

 • Čisté udržované pokoje

  Pravidelně renovované pokoje s vysokým nárokem na hygienu a pravidelným úklidem splňující nároky na dlouhodobé i krátkodobé ubytování.

  Sociální zařízení

  Veškeré potřebné sociální vybavení je dostupné přímo na pokoji. Vše je pravidelně desinfikováno a vyhovuje nejvyšším hygienickým standardům.

  Vybavená kuchyňka

  K dispozici všem hostům je vybavená kuchyňka na patře, kde je možnost si připravit svačinu či oběd na výlet po krásách Českobudějovicka.

  Wi-fi síť na všech pokojích

  K dispozici je pro celý penzion dostupná wi-fi síť, která jistě poslouží jak k plánování výletu, tak k zábavě ve večerních chvílích odpočinku.

  Televize a prostor pro zábavu

  Všechny pokoje mají k dispozici televizi a základní nábytek, který nabídne veškerý komfort pro společenské vyžití, práci, deskové hry hry nebo společně strávené chvíle s partnerem.

  Parkování

  Pokud dorazíte k našemu ubytování autem, je možné zaparkovat přímo v ulici. Cena je dle stanoveného ceníku parkovacích zón města České Budějovice. V docházkové vzdálenosti je pak záchytné parkoviště Jírovcova, které je vhodnější pro dlouhodobé parkování.

  Chcete se u nás ubytovat?

  Zavolejte nám ohledně dostupnosti pokojů a domluvme se na vašem příjezdu!

  ZAVOLEJTE