Pokoje a služby

Plně vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s wi-fi připojením, televizí a sociálním zařízením.

Přijeďte a užijte si pobyt!

 • Cena za ubytování na noc je 410 Kč za jednu osobu. Při pobytu na více jak 10 nocí poskytujeme slevu. Uvedená cena nezahrnuje poplatek magistrátu města České Budějovice, který činí 25 Kč za osobu a noc.

 • Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro studenty a firmy - v takovém případě je cena dohodou.

 • Uvedené služby můžete využívat ve všech našich dostupných pokojích.

 • Parkování je možno na ulici před domem dle platného ceníku města České Budějovice. V docházkové vzdálenosti je také záchytné parkoviště ulice Jírovcova vhodné pro dlouhodobější parkování.

 • Čisté udržované pokoje

  Pravidelně renovované pokoje s vysokým nárokem na hygienu a pravidelným úklidem splňující nároky na dlouhodobé i krátkodobé ubytování.

  Sociální zařízení

  Veškeré potřebné sociální vybavení je dostupné přímo na pokoji. Vše je pravidelně desinfikováno a vyhovuje nejvyšším hygienickým standardům.

  Vybavená kuchyňka

  K dispozici všem hostům je vybavená kuchyňka na patře, kde je možnost si připravit svačinu či oběd na výlet po krásách Českobudějovicka.

  Wi-fi síť na všech pokojích

  K dispozici je pro celý penzion dostupná wi-fi síť, která jistě poslouží jak k plánování výletu, tak k zábavě ve večerních chvílích odpočinku.

  Televize a prostor pro zábavu

  Všechny pokoje mají k dispozici televizi a základní nábytek, který nabídne veškerý komfort pro společenské vyžití, práci, deskové hry hry nebo společně strávené chvíle s partnerem.

  Parkování

  Pokud dorazíte k našemu ubytování autem, je možné zaparkovat přímo v ulici. Cena je dle stanoveného ceníku parkovacích zón města České Budějovice. V docházkové vzdálenosti je pak záchytné parkoviště Jírovcova, které je vhodnější pro dlouhodobé parkování.

  Chcete se u nás ubytovat?

  Zavolejte nám ohledně dostupnosti pokojů a domluvme se na vašem příjezdu!

  ZAVOLEJTE